پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كهگيلويه و بوير احمد
اخبار مهم:
مدارک مورد نیازجهت پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی جهت تشکیل پرونده اعلام شد

براساس این اطلاعیه زمان ومکان مراجعه برای تشکیل پرونده ومصاحبه متعاقباً اعلام می شود.

1-عکس4 * 3 پشت نویسی شده 6 قطعه.

2- ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی با تصویر تمامی صفحات آن.

3-ارائه اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم با تصویر آن ( ویژه آقایان ) .

4- اصل مدرک تحصیلی با تصویر آن .

همچنین موارد زیر جهت پذیرفته شدگان قابل توجه است.

الف : افرادی که با مدرک تحصیلی فوق لیسانس ثبت نام نموده اند ارائه اصل مدرک تحصیلی فوق لیسانس و لیسانس با تصویر آن الزامی می باشد .

ب : متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز ( استاد کاری ) که فوق دیپلم آنها ناپیوسته می باشد ارائه اصل دیپلم هنرستان با تصویر آن الزامی می باشد .

5-داوطلبانی که در زمان ثبت نام سن آنها اضافه بوده و بر اساس خود اظهاری با رعایت ضوابط و مقررات بندهای((الف،ب،ج،و د) در صفحه 3 دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت نمود ه اند ، در صورت پذیرش در مرحله اول آزمون در موقع ثبت نام الزاماً می بایست تأییدیه معتبر در خصوص یکی از بندهای مذکور را از مراجع ذیصلاح ارایه نمایند.

6- داوطلبان استفاده از سهمیه ایثاگران(سهمیه 25% و 5%) در صورت پذیرش در مرحله اول آزمون نسبت به ارایه اصل گواهی ایثار گری از نهاد های مربوطه اقدام فرمایند.

7- داوطلبان استفاده از سهمیه 3 درصد معلولین در صورت پذیرش در مرحله اول آزمون نسبت به ارایه اصل گواهی از سازمان بهزیستی استان اقدام فرمایند.

8- داوطلبانی که در زمان ثبت نام بر اساس خود اظهاری یکی از ویژگی های مندرج در بند های (9و7و5و3و1) صفحه 9 دفترچه راهنمای آزمون استخدامی،گزینه بومی بودن ((شهرستان )) را انتخاب نمو ده اند در صورت پذیرفته شدن در مرحله اول می بایست یکی از مدارک بند های مذکور را مبنی بر بومی بودن ارایه نمایند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه